UNISERVIS - Ing. Vladimír Makovička

Objednávka

JAK U NÁS NAKOUPIT?

Vážení zákazníci!
zde máte možnost Vámi vybrané zboží objednat. Jak si lze zboží objednat?

1) Vyberte si z nabídky našeho zboží (menu vlevo) a následně do formuláře (menu vpravo) doplňte u konkrétního zboží počet vámi objednávaných kusů. Stiskněte tlačítko "Vypočítat cenu celkem" čímž zjistíte cenu za vaši objednávku bez poštovného. Připojte klasickou poštovní adresu, na kterou chcete zboží zaslat, váš telefon a e-mail pro kontrolu objednávky. Pokud jste vše doplnili správně, stiskněte "Chci odeslat". Chcete-li něco opravit, můžete celý formulář smazat kliknutím na tlačítko "Chci vymazat" a nebo konkrétní položku opravit.

NEBO

2) Vyberte si z nabídky našeho zboží (menu vlevo) a následně si stránku s formulářem vytiskněte, dopište kolik čeho chcete a celý formulář s pečlivě nadepsanou zpáteční adresou odešlete na adresu:

Uniservis - Ing. Vladimír Makovička
Na Vršku 316
250 67 Klecany
Česká republika

NEBO

3) Vyberte si z nabídky našeho zboží a následně do klasického e-mailu napište jeho číslo, název, počet vámi objednávaných kusů. Připojte svoji e-mailovou adresu (případně další kontakt) a adresu, na kterou chcete zboží dodat. Můžete uvést i návrh termínu, kdy by mohla být provedena instalace.

K dodávce připočítáváme dopravné (pokud nejde o služby All inclusive - zde jsou v ceně).

Budete-li mít problémy s odesláním formuláře nebo nepodporuje-li váš prohlížeč tuto funkci, pošlete e-mail s výše uvedenými údaji "klasickou" cestou.

© M-UNISERVIS  Email : info@m-uniservis.cz - Webdesign RED-POINT.cz