UNISERVIS - Ing. Vladimír Makovička

Dodávané produkty

Naše firma je orientována na zákaznický servis, spojený s prodejem výrobků. Například ke každému námi prodávanému modelu televizoru si můžete objednat různý balíček služeb od základního doručení nebo si můžete objednat výrobek, který je dodáván za cenu All Inclusive, tedy spolu s VIP službami.. Naším cílem je komplexní péče o zákazníka - poskytujeme konzultace a veškerou péči potřebnou pro perfektní využití Vaší techniky, nezávisle na tom, zda byla zakoupena u nás nebo v jinde.


Elektronika "All Inclusive"


Například v balíčku pro dodávku jednotlivého výrobku jsou zahrnuty tyto položky:
  • předprodejní konzultace, směřující k optimalizaci výběru, případně sladění jednotlivých komponentů
  • instalace jednotlivého výrobku, tj. vybalení, zapojení a propojení s ostatními prvky sestavy AV techniky, naladění nebo nastavení
  • předvedení funkcí a proškolení obsluhy, včetně odpovědí na dotazy k funkcím výrobku
  • specializovaná montáž, pokud je požadována (montáž TV na stěnu, montáž satelitu jako zdroje signálu, vestavného spotřebiče atd.)
  • přiměřený poprodejní servis (poradenství po telefonu, nárok na opakované služby jako naladění nebo nastavení)
  • zprostředkování řešení servisního případu, pokud k němu v záruční nebo i po záruční době dojde.
  • doprava technika - specialisty do okruhu 30 km od partnerského servisu
  • odvoz a zprostředkování likvidace starého spotřebiče
Na služby je při nákupu v balíčku poskytnuta sleva cca 45% z jejich průměrné hodnoty. Konzultace a odvoz starého spotřebiče jsou poskytnuty zdarma. Pokud si objednáte služby All Inclusive společně s výrobkem, je na tento balíček poskytnuta další sleva 50% z ceny balíčku, dodávaného samostatně. Položku nevyčerpanou je možno převést do plnění v jiné oblasti (např. místo montáže na stěnu opakované školení obsluhy). Všechny služby jsou plněny na základě certifikátu, vystaveného prodejcem. Certifikát slouží současně jako doklad o nároku na zaplacené služby.

© M-UNISERVIS  Email : info@m-uniservis.cz - Webdesign RED-POINT.cz